Referencje


Katarzyna Wójcik

Rozpoczęłam proces coachingowy z Asią w styczniu 2017 roku a zakończyłam w czerwcu. Postanowiłam przyjść na coaching ponieważ chciałam dokonać pewnych zmian w swoim życiu ale od dłuższego czasu nie nie byłam w stanie się zmobilizować, przełamać jakiejś wewnętrznej blokady i poczułam że potrzebuję wsparcia. Brakowało mi konsekwencji w działaniu, nie mogłam się zorganizować, ciężko było mi wprowadzić prozdrowotne nawyki, na których mi zależało.

Te pół roku było czasem moich głębokich wewnętrznych odkryć a to jakie efekty przyniosła metoda stosowana przez Asię, przerosło moje oczekiwania. Oprócz rezultatów, które założyłam sobie na początku, przyszło do mnie o wiele więcej i na głębszym poziomie: odkryłam swoją własną wewnętrzną siłę, zaufanie do samej siebie i tym samym moja pewność siebie bardzo wzrosła. Odkryłam na nowo swoje życiowe pasje, ustaliłam wartości i zapisałam cele. Stałam się jednocześnie bardziej stanowcza, konsekwentna i konkretna w działaniu – co zaskoczyło moich współpracowników i bliskich, jak również i mnie samą :-) Moja wewnętrzna „transformacja” przełożyła się na konkretne efekty i „wyniki” w życiu zawodowym i prywatnym.

Poza tym, że Asia jest wysokiej klasy profesjonalistką, to jest też ciepłą, otwartą i po prostu bardzo mądrą osobą. Jeśli chcecie przeprowadzić jakąś zmianę w swoim życiu i czujecie że nie możecie sami „ruszyć z miejsca”, to szczerze Wam polecam coaching z Asią.

 

Karolina L. Furmańska

Na coaching do Asi trafiłam przypadkiem – chociaż było to raczej przeznaczenie, bo ja nie wierzę w przypadki:) Interesowałam się psychologią procesu i chciałam poczuć na własnej skórze, jak to jest od strony „klientki”. A, że od dłuższego już czasu byłam w procesie zmian, zdecydowałam że finanse oraz kariera to obszary, które wymagają uporządkowania.

Sesje trwały rok i już teraz z perspektywy czasu mogę przyjrzeć się procesowi i korzyściom, jakie mi przyniosła nasza współpraca. To było bardzo cenne doświadczenie  – obfite w ćwiczenia, refleksje, „olśnienia”, konkretne efekty, wnioski. Jestem niezwykle wdzięczna za wszystko, a hasło „najpierw płacę sobie” próbuję na stałe zapisać do mojego kalendarza:)

Kochana kobieto, jeśli potrzebujesz profesjonalnego, a jednocześnie bardzo empatycznego wsparcia, polecam z całego serca coaching z Joanną AM Nogal.

 

Lesława N. Jaworowska

Pracę z Asią rozpoczęłam w momencie, kiedy rozstawałam się ze swoją etatową pracą i podjęłam decyzję postawienia wszystkiego „na jedną kartę” i utrzymywania się już tylko ze swojej pasji, jaką jest praca trenerska.

Był to dla mnie trudny czas, a spotkania z Asią i kolejne wglądy, momenty „ahaaa”,  wnioski, ustalenia i tworzenie planu dodawały mi wiary w to, że mój cel można zrealizować.

To co mi się w pracy z Asią podobało, to to, że Asia ma nie tylko wiedzę terapeutyczną czy coachingową, ale także wiedzę dotyczącą finansów i dzięki niej mogłam przekonać się, czy moje przedsięwzięcie ma „ręce i nogi” także pod tym względem.

Sprawy i kwestie, których nie byłam w stanie sama przeanalizować, poukładać mogłam swobodnie z nią „obgadać” – wszystko nagle robiło się proste i jasne.

No i przede wszystkim sama Asia – ciepła, uśmiechnięta, wspierająca, zadająca właściwe pytania, potrafiąca być obecna ze mną w momentach lęku czy smutku jak i w radości, ciesząca się z każdego, nawet najmniejszego sukcesu swoich klientów.

Asia jak wspaniała akuszerka czy doula pomogła mojemu „dziecku” wyjść na świat.

Polecam każdemu pracę z Asią – obojętnie jaki cel chce zrealizować, bo na pewno trafi w dobre ręce.

 

Agnieszka Trachniewicz

Kilka słów po jednej z sesji, którymi się dzielę za zgodą autorki:

„Asiu, ostatnie spotkanie było dla mnie przełomowe. Chcę Ci podziękować za to, że w dyskretny sposób dałaś mi „wielkiego kopa”, który mnie zmotywował do działania- tego właśnie potrzebowałam.

Cały proces jest fantastyczny i myślę, że to nie narzędzia czynią go atrakcyjnym lecz Ty jako prowadząca.

Potrafisz słuchać i  dzięki temu zawsze kierujesz rozmowę na „właściwy” tor. Nauczyłam się dzięki Tobie, skupiać się na sprawach ważnych, a cechy, które do tej pory uważałam za małe i zbędne, urosły i stały się wartościowymi zaletami. Pokazałaś, że każdy ma w sobie ogromny potencjał.

Bywały też chwile zwątpienia „ku dążeniu do celu”, wtedy przypominałam sobie zamianę krzeseł, Buddę, żakiet i wszystkie inne symbole, o których mówiłyśmy podczas spotkań. Zwątpienie mija i idę dalej.

Bardzo Ci dziękuję za czas, uśmiech, słuchanie, plan, działanie, motywowanie. Coaching z Tobą to najlepsza rzecz jaką zrobiłam dla siebie w ciągu kilku ostatnich lat !”

 

Bernadeta W.

Praca z Asią przyniosła zupełnie nieoczekiwany dla mnie zwrot w życiu.

Spotkałyśmy się po raz pierwszy w momencie kiedy wiedziałam już, że czeka mnie poszukiwanie nowej pracy i nawet miałam jakieś plany gdzie i jak będę jej szukać. Jednak wszystko potoczyło się inaczej.

Każda sesja była dla mnie oczyszczająca dzięki Asi umiejętności słuchania i każda dawała nowe informacje o mnie samej-nad którymi dotychczas nie zastanawiałam się.

W codziennym zbyt szybkim tempie życia taka sesja jest zatrzymaniem się, aby zresetować myśli i spojrzeć na wszystko inaczej, może zmienić kierunek, a Asia jest wyjątkowym drogowskazem:)

Pamiętałam po rozmowach z Asią, podczas których wyciągała ze mnie co lubię,co sprawiało mi przyjemność,że przecież mogę wykorzystać swoje zdolności manualne, a po 40-ce wcale nie jest za późno na zmiany. Nie bardzo rozumiałam po co to robimy, przecież chodziło mi o znalezienie nowej pracy, a nie skupianie się na moich ukrytych i wątpliwych talentach.

Po kilku tygodniach zrozumiałam, po przypadkowej rozmowie z koleżankami oszalałam na punkcie branży paznokciowej. Zakupiłam sprzęt, niezbędne dodatki i …..pewnego dnia otrzymałam telefon od byłego pracodawcy z prośbą o powrót. Wróciłam, ale na moich warunkach i tylko dla tego, aby dzięki pensji finansować i rozwijać moją nową pasję i nowy zawód.

Uwielbiam pracę z moimi klientkami i ich paznokciami, na razie robię to pomiędzy pracą w Banku i obowiązkami domowymi, ale całkiem dobrze mi idzie, a to dopiero początek:)

Mam już wizję jak będę prowadzić MOJĄ WŁASNĄ NOWĄ FIRMĘ i nie mogę się już doczekać.

Dziękuję Asiu i życzę Ci TYLKO TAKICH efektów Twojej pracy!

 

Renata Kulińska

Spotkania z Asią pozwoliły mi dostrzec, to co najbardziej liczy się w życiu, to, że ważna jestem ja, to co czuję i co lubię robić. Dzięki Asi ujrzałam drogę do szczęścia, to że życie jakie sobie wymarzę, zaplanuję jest realne, a proste i systematyczne realizowanie celów prowadzi do osiągnięcia szczęścia i samozadowolenia!

Kiedy poznałam Asię, byłam w trakcie poszukiwania pracy ( trwało to od 7 miesięcy, więc nie muszę opisywać jakie uczucia mi towarzyszyły), po bodajże drugich zajęciach z nią – dostałam pracę:) Uwierzyłam i przekonałam się, ze można mieć to o czym się marzy.

Wszystkie cele które sobie obierałam – realizowałam.  Nie wiem czy bez Jej udziału udałoby mi się tego dokonać. Co najlepsze – rozwijanie moich pasji idzie cały czas do przodu:) i dzięki Asi wiem co chcę robić w życiu i co daje mi spełnienie – i mam odwagę to robić!

Podczas każdego spotkania czułam wsparcie, maksymalną uwagę mi poświęconą, czułam, że był to czas tylko i wyłącznie dla mnie.

Dzięki Asi wzrosła moja pewność siebie i przekonanie, że to co robię ma sens i nie są to tylko nic nieznaczące małe rzeczy. Dzięki Asi wiem, że siła jest we mnie i to jak potoczy się moje życie zależy przede wszystkim ode mnie!

Jestem wdzięczną, że miałam okazję poznać tą niesamowitą, ciepłą, wspaniałą i pełną zrozumienia kobietę!!! Każdemu kto nie wie, co chce robić w życiu, kto nie wierzy  w siebie, w swoje zdolności polecam coachingi z Asią!!!