Co by było gdybyś wiedział jak myślą inni ?

Co by było gdybyś wiedział jak myślą inni ?

with Brak komentarzy

Zapraszam do Wrocławia na warsztat Co by było gdybyś wiedział jak myślą inni ?

Świadomość Stylów Myślenia = lepsza komunikacja. Naucz się rozpoznawać Style Myślenia a zdobędziesz umiejętność mówienia w różnych językach.

Doświadczasz niezrozumienia w komunikacji z innymi osobami? Czy to z szefem, pracownikiem, kolegą z pracy, małżonkiem, dzieckiem, klientem … Masz wrażenie, że mówisz jasno i wyraźnie o co ci chodzi, czego potrzebujesz albo czego oczekujesz, a ktoś po drugiej stronie zachowuje się tak, jakbyś mówił niezrozumiałym językiem albo tak, jakby w ogóle cię nie usłyszał ?

Zdarza ci się o kimś pomyśleć:

– „on znowu opowiada o kolejnym pomyśle, którego na pewno nie zrealizuje”,

– „ależ ona wyraża się nieprecyzyjnie – zamiast konkretów samo lanie wody”

– „nic tylko gadasz zamiast działać – weź się człowieku do roboty !”

– „ona w ogóle mnie sobą nie przekonuje”

Mamy różne Style Myślenia a co za tym idzie różne sposoby percepcji, wykorzystywania informacji oraz rozwiązywania problemów. To z kolei wpływa na nasz sposób zachowania, podejmowania decyzji i komunikowania z innymi osobami. Trochę jest tak, że jesteśmy z różnych planet i mówimy w różnych językach. Wszyscy wiemy, że warto uczyć się języków obcych 😊 Zapraszam na warsztat podczas którego poćwiczymy komunikowanie się w „innych językach”. Po to, żeby rozumieć innych i być przez innych zrozumianym.

Co zyskasz:

– pogłębisz (albo zbudujesz) świadomość swoich mocnych stron

– poznasz Style Myślenia według metodologii FRIS

– zdiagnozujesz swój Styl Myślenia

– dowiesz się, na co warto zwracać uwagę komunikując się z osobami o różnych Stylach Myślenia

– poćwiczysz budowanie skutecznego przekazu do osób o innym Stylu Myślenia. Chodzi o to, żeby tak mówić abyś był wysłuchany. I tak słuchać, żeby inni chcieli do ciebie mówić :)

W trakcie warsztatu będzie możliwość wygrania szczegółowego badania FRIS wraz z Raportem Indywidualnym i sesją informacji zwrotnej.

Serdecznie zapraszam !

Joanna Nogal

Coach, Certyfikowany Trener FRIS

https://fris.pl/trenerzy/joanna-nogal​

KUPUJĘ BILET

Organizatorem szkolenia jest SUBMARINE Pracownia Coachingu i Terapii jako Partner FRIS®

9 marca 2018 r. godz. 12:00 – 15:00

Miejsce: ul. Wolbromska 12/1A

Jeżeli temat Cię interesuje i chcesz wziąć udział w warsztacie ale termin Ci nie pasuje to kliknij poniżej a dam Ci znać kiedy będę organizowała taki sam lub podobny warsztat.

TAK, DAJ MI ZNAĆ


To szkolenie jest częścią „Festiwalu FRIS®” – akcji, w ramach której 9 i 10 marca 2018 r. są organizowane szkolenia FRIS® w miejscowościach na terenie całej Polski! Zaproś swoich znajomych na stronę: www.fris.pl/festiwal

3. Festiwal FRIS® to 2 dni pełne warsztatów i szkoleń w całej Polsce. Ideą Festiwalu jest pokazanie jak bardzo naturalny Styl Myślenia wpływa na nasz sposób zachowania, komunikowania się i podejmowania decyzji. Jak poznanie własnego Stylu Myślenia pomaga zrozumieć i zaakceptować dlaczego niektóre cele osiągamy łatwo, a inne stanowią dla nas trudność.

FRIS® zbliża do stanu FLOW – pokazuje jak można z satysfakcją stawać się lepszym, wciąż będąc sobą.

Leave a Reply