FRIS® trafnie określa i opisuje Twój naturalny sposób myślenia oraz działania. Pokazuje, jak najlepiej możesz wykorzystać swoje naturalne predyspozycje – w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym.

 

FRIS® w prosty sposób pokaże Ci jaki masz Styl Myślenia oraz Styl Działania a co za tym idzie – jak rozwiązujesz problemy, w jaki sposób podejmujesz decyzje oraz jak komunikujesz się z innymi osobami.

PO CO  warto to wiedzieć ?

Styl Myślenia ujawnia naturalne silne strony Twojego umysłu.
Styl Działania ujawnia sytuacje, w których jesteś najbardziej skuteczny.

 

DZIĘKI FRIS® MOŻESZ:

  • poznać albo pogłębić świadomość swoich mocnych stron
  • ułatwić sobie komunikację z innymi osobami
  • sprawniej podejmować decyzje
  • szybciej rozwiązywać problemy

 

 

Jak wygląda praca ze mną z wykorzystaniem FRIS®:

 

A co o FRIS® myślą moi Klienci ?

Uważam, że FRIS® jest fantastycznym narzędziem, które w jasny, przejrzysty i niesamowicie trafny sposób pokazuje jak myślimy i jak w związku z tym działamy. Albo i nie działamy :)

Daje nam czytelny obraz tego czym się kierujemy przy podejmowaniu decyzji i jakie kierunki działania wybieramy przy rozwiązywaniu problemów, a także pokazuje, jak można najlepiej wykorzystać swoje mocne strony. Można przeczytać masę książek, wziąć udział w wielu warsztatach a i tak nie dowiedzieć się tego co daje FRIS® – skumulowane i bardzo uporządkowane informacje.

FRIS® jest idealny dla ludzi którzy chcą budować zespoły albo zarządzać zasobami ludzkimi – idealnie  pokazuje kto jest w czym dobry, jak się komunikuje i  jakie komu warto delegować zadania.  

Polecam pracę z FRIS® z Joanną Nogal !

Wioletta Działak