Ona. Ma całkiem dobre życie. Właściwie nie ma na co narzekać. Dobrze płatna praca. Dzieci zdrowe. Razem z mężem jakoś ogarniają życie rodzinne.               A jednak… chce od życia czegoś więcej. Czuje, że coś w niej umiera. Jednocześnie czuje, że coś w niej woła – ja chcę żyć inaczej! Czas płynie. Gdzieś w środku pojawia się lęk – czy nie za późno, czy ja jeszcze mogę, czy zdążę żyć swoim życiem? I dwa głosy w głowie: nic nie zmieniaj – jest bezpiecznie, zmieniaj – zrób to dla siebie.

Ona. Ma marzenie. Marzy o spełnieniu w pracy. Pracy z sensem. Która przynosi nie tylko pieniądze ale i satysfakcję. Pracy, która jest wartościowa. Potrzebna światu.

Ona. Chce mieć czas tylko siebie. Bez poczucia winy. Chce mieć swój własny work-life balance. W którym liczy się nie tylko praca, życie rodzinne ale i ona sama.

Ona. Ja. Ty?

Sprawiam, że kobiety stawiają na siebie.

Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Nazywam się Joanna Nogal i jestem coachem ważnych zmian życiowych. Pracując ze mną, odkryjesz NOWĄ SIEBIE – taką, która wie czego chce i po to sięga. Żyje odważnie. Autentycznie. Realizuje siebie zamiast spełniać czyjeś oczekiwania, robić coś, bo trzeba, zachowywać się jakoś, bo tak wypada.

Myślisz sobie – ja też tak chcę ! To świetnie – zadzwoń, albo napisz do mnie.

Prowadzę sesje indywidualne w ramach PROGRAMÓW COACHINGOWYCH oraz POGOTOWIA COACHINGOWEGO.

Pracuję on-line (Skype) oraz off-line (Wrocław).

Zadzwoń do mnie pod numer 601 537 345, a ustalimy termin konsultacji.

Porozmawiamy, sprawdzimy wzajemne dopasowanie, odpowiem na Twoje pytania.